English | German choose a language.

Kopfgrafik

Skupina cargo-partner je dinamično in hitro rastoče mednarodno transportno in logistično podjetje, ki ga posebej odlikujejo prekomorske rešitve in integrirani sistemi informacijske tehnologije. Prisotni smo v 28 državah sveta, naš team sestavlja več kot 2.400 strokovnjakov. Poleg strokovnosti ter večletnih izkušenj, naše zaposlene odlikujejo raznolika kulturna ozadja, kar nam omogoča širok razpon in visok potencial za razvijanje novih idej in inovativnega načina razmišljanja. V Sloveniji uspešno poslujemo od leta 1996 in smo eno vodilnih podjetij v naši dejavnosti.

V našo ekipo vabimo mlade in znanja željne potenciale,
ki si želijo pridobiti kar največ delovnih izkušenj:

Študent ali absolvent na oddelku letalskega izvoza (m/ž)

Opis delovnega mesta:

Ponujamo vam možnost, da postanete del mednarodne ekipe in si pridobite novega znanja ter izkušenj na področju transportno logističnih procesov, v kombinaciji s poglobljenim spoznavanjem posameznega segmenta naših rešitev (Air, Sea, Road Xpress & Logistics).

-ste študent ali absolvent in bi želeli pridobiti praktična znanja?
-ste kljub študijskim obveznostim, na voljo za delo vsak delovnik (polni delovni čas)?
-vas zanimajo področja, kot so mednarodno poslovanje in logistika, v kombinacij s pridobivanjem znanja s področja vodenja, komuniciranja in reševanja izzivov?
-se želite dodobra spoznati z delovanjem različnih sistemov in razviti organizacijske spretnosti?
-ste inovativni, proaktivni in pripravljeni na stalno učenje?

Če ste na večino vprašanj odgovorili z »DA« in bi želeli s svojim znanjem prispevati k razvoju in ustvarjanju dodane vrednosti ter skupaj z nami graditi zgodbo o uspehu, potem ste oseba ki jo iščemo!

Pričakujemo:

-željo po spoznavanju transportno logistične industrije,
-odlične komunikacijske veščine in prodajno naravnanost,
-sposobnost tekočega komuniciranja v angleškem jeziku,
-zmožnost hitrega prilagajanja v dinamičnem okolju,
-pozitivno radovednost, komunikativnost in samoiniciativnost,
-občutek odgovornosti, fleksibilnost in zanesljivost,
-poznavanje MS računalniških orodij,
-vozniški izpit B kategorije.

Nudimo:

-delo v uveljavljenem mednarodnem podjetju,
-strokovno mentorstvo in izobraževanje na delovnem mestu,
-praktična znanja s področja transportno logističnih procesov in tehnologije,
-možnost kariernega in osebnega razvoja,
-delo v mladem in inovativnem okolju,
-delovno mesto na Brniku,
-pričetek dela takoj oz. po dogovoru.

Študentsko delo bomo ponudili zanesljivim in proaktivnim študentom ali absolventom, ki bi želeli svojo karierno pot začeti v mednarodno priznanem podjetju.

V kolikor ste prepričani, da ustrezate našim pričakovanjem in ste oseba, ki želi svoje znanje dodatno obogatiti z izkušnjami ter se hkrati poistovetite z našimi korporativnimi cilji in identiteto »we take it personally, with passion for excellence and better than others« vas vabimo, da oddate svojo prijavo in se nam podrobneje predstavite.