English | German choose a language.

Kopfgrafik
Skupina cargo-partner je dinamično in hitro rastoče mednarodno transportno in logistično podjetje, ki ga posebej odlikujejo prekomorske rešitve in integrirani sistemi informacijske tehnologije. Prisotni smo v 28 državah sveta, naš team sestavlja več kot 2.400 strokovnjakov. Poleg strokovnosti ter večletnih izkušenj, naše zaposlene odlikujejo raznolika kulturna ozadja, kar nam omogoča širok razpon in visok potencial za razvijanje novih idej in inovativnega načina razmišljanja. V Sloveniji uspešno poslujemo od leta 1996 in smo eno vodilnih podjetij v naši dejavnosti.

V našo ekipo vabimo kandidata, ki bo skupaj z nami gradil zgodbo o uspehu. V kolikor imate razumevanje in željo, da strankam pomagate izboljšati učinkovitost pri poslovanju in ustvariti dodano vrednost, z nudenjem kvalitetnih transportno logističnih rešitev, potem ste oseba ki jo iščemo!

Sea Cargo Pricing & Procurement Developer za italijanski trg (m/ž)

Opis delovnega mesta:

-    zastopanje in prodaja ladijskega segmenta transportno logističnih storitev na področju B2B,
-    aktivno sodelovanje z internimi skupinami (vezni člen med prodajnim in operativnim segmentom),
-    razvoj trga ter identificiranje novih poslovnih priložnosti na področju Italije,
-    komunikacija s potencialnimi in obstoječimi strankami,
-    analiza in opredelitev potreb strank ter iskanje in nudenje najustreznejših rešitev,
-    oblikovanje prodajnih cen in priprava ponudb,
-    mesečni pregled prometa in izdelava poročil.

Pričakujemo:

-    vsaj 3 leta izkušenj na področju transportno logistične industrije,
-    obvladovanje prodajnega procesa oz. izkušnje na področju trženja,
-    odlične komunikacijske veščine in prodajno naravnanost,
-    sposobnost tekočega komuniciranja v italijanskem in angleškem jeziku,
-    zmožnost hitrega prilagajanja, v dinamičnem okolju,
-    visoko stopnjo samoiniciative in občutek odgovornosti,
-    usmerjenost k uspehu in prodaji,
-    pripravljenost na službena potovanja doma in v tujini,
-    vozniški izpit B kategorije.

Nudimo:

-    delo v uveljavljenem mednarodnem podjetju,
-    delo za polni delovni čas, s 6-mesečno poskusno dobo,
-    stimulativno nagrajevanje,
-    delo v mladem in inovativnem okolju,
-    možnost dodatnih izobraževanj, kariernega in osebnega razvoja.

Delovno mesto je v Ljubljani. Pričetek dela takoj oz. po dogovoru.

V kolikor ste oseba, ki želi svoje znanje in izkušnje profesionalno izkoristiti ter jih uporabiti za uresničevanje skupnih ciljev in se hkrati poistovetite z našimi korporativnimi cilji in identiteto »we take it personally, with passion for excellence and better than others« - ste oseba ki jo iščemo!

Če se želite pridružiti naši ekipi in izpolnjujete navedene pogoje vas vabimo, da svojo prijavo oddate s klikom na »apply online«.