English | German choose a language.

Kopfgrafik
Skupina cargo-partner je dinamično in hitro rastoče mednarodno transportno in logistično podjetje, ki ga posebej odlikujejo prekomorske rešitve in integrirani sistemi informacijske tehnologije. Prisotni smo v 28 državah sveta, naš team sestavlja več kot 2.400 strokovnjakov. Poleg strokovnosti ter večletnih izkušenj, naše zaposlene odlikujejo raznolika kulturna ozadja, kar nam omogoča širok razpon in visok potencial za razvijanje novih idej in inovativnega načina razmišljanja. V Sloveniji uspešno poslujemo od leta 1996 in smo eno vodilnih podjetij v naši dejavnosti.

V našo ekipo vabimo več študentov, za stalno ali občasno delo v skladišču.

Študent / Skladiščnik

Opis delovnega mesta:

-    delo v skladišču v skladu s predpisi in standardi,
-    sprejemanje in izdaja blaga,
-    naklad in razklad blaga,
-    povijanje, odvažanje ter sortiranje palet,
-    priprava in sortiranja blaga po dobavnicah.

Pričakujemo:

-    delavne navade, natančnost, redoljubnost ter starost najmanj 20 let
-    samostojnost, urejenost, prilagodljivost in natančnost,
-    občutek odgovornosti, zanesljivost in samoiniciativo,
-    zmožnost hitrega prilagajanja v dinamičnem okolju,
-    timsko usmerjenost in
-    vozniški izpit B kategorije.

Nudimo:

-    delo v uveljavljenem mednarodnem podjetju,
-    praktična znanja s področja transportno logističnih procesov in tehnologije,
-    delo v mladem in inovativnem okolju,
-    delovno mesto v Ljubljani,
-    tedensko plačilo in
-    pričetek dela takoj.

Študentsko delo bomo ponudili zanesljivim in proaktivnim študentom, ki bi želeli svojo karierno pot začeti v mednarodno priznanem podjetju.

V kolikor ste prepričani, da ustrezate našim pričakovanjem in ste oseba, ki želi svoje znanje dodatno obogatiti z izkušnjami ter se hkrati poistovetite z našimi korporativnimi cilji in identiteto vas vabimo, da oddate svojo prijavo s klikom na »apply online«.