English | German choose a language.

Kopfgrafik
cargo-partner este o casa de expeditie multinationala cu capital austriac, ce ofera servicii de transport si servicii integrate de logistica. Detinem birouri proprii in intreaga lume, cu un total de 2500 de angajati global.

Urmariti acest video si cunoasteti o parte din echipa!

Pentru depozitul nostru din Timisoara, aflat in zona aeroportului, cautam:

Stivuitorist

Responsabilități principale:

- Manipuleaza marfa in depozit cu ajutorul stivuitorului si a lizei electrice
- Respecta fluxul operational si parametrii specifici fiecarei operatiuni
- Asigura intretinerea utilajului care i-a fost incredintat

Detalii relevante postului:
- Locul de munca: depozitul CARGO-PARTNER din Timisoara, zona aeroportului;
- Transport asigurat tur-retur pe traseul Timisoara (oras) - Depozitul cargo-partner;
- Program in 3 schimburi - 06:00, 14:00, 22:00;
- Uneori se lucreaza si in weekend, functie de volumul de munca;
- Ore suplimentare platite conform legii.

Cerințe:

- Autorizatie ISCIR
- Experienta de lucru pe stivuitor
- Disponibilitate pentru munca in 3 ture
- Persoana serioasa, constiincioasa, de incredere

Oferim:

- tichete de masa, decontarea transportului, ore suplimentare platite conform legii
- loc de munca stabil intr-o companie austriaca prestigioasa

Pentru detalii va rugam sa va adresati catre patricia.papadopol@cargo-partner.com
Asteptam cu interes aplicatia dumneavoastra!